We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

   Console PRO MK2

   (%s) Review
   zł6,086.00
   Tax included

   Zadaliśmy sobie pytanie: Jakie cechy powinien posiadać profesjonalny stół DJ-ski? Odpowiedź jest prosta: Wysoką funkcjonalność, dużą mobilność, elegancki wygląd i najwyższą jakość wykonania.

   Color
   Personalizacja
   Quantity

   Zadaliśmy sobie pytanie: Jakie cechy powinien posiadać profesjonalny stół DJ-ski? Odpowiedź jest prosta: Wysoką funkcjonalność, dużą mobilność, elegancki wygląd i najwyższą jakość wykonania. Poświęciliśmy lata pracy, aby dostarczyć Tobie produkt o takich właśnie parametrach. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego nasz stół pomoże Ci go znacząco zaoszczędzić – złożenie go zajmuje jedynie 5 minut i nie wymaga żadnych narzędzi. Projektując Console PRO MK2 położyliśmy nacisk na jego wszechstronne zastosowanie, stworzyliśmy także wyjątkowy system modułów i szereg łatwych w montażu akcesoriów, zwiększających jego funkcjonalność. Nie ma znaczenia, czy użyjesz go jako mobilnej konsoli, czy jako stałej instalacji w klubie, hotelu lub restauracji – do Ciebie należy decyzja jakie będzie jego przeznaczenie i jak ostatecznie będzie się prezentować. Doskonale wiemy, jak ważny jest profesjonalizm – seria Console PRO pomoże Ci wejść na jego wyższy poziom. Zaufaj nam – docenisz go już przy pierwszym użyciu.


   Dodatkowo:

   -Personalizacja*

   -PRO Laptop Stand 2 (Uchwyt na laptopa na belkę poprzeczną)

   -PRO60 Expansion Pack (Zestaw dodatkowych modułów bocznych do Console PRO)

   -PRO Laptop Stand (Uchwyt na laptopa)

   -PRO Padded Protective Soft Bags (Wzmocnione Pokrowce)

   -PRO Side Shelves (Półki boczne na monitory odsłuchowe lub ruchome głowy)

   -PRO Shelf PAD-01 (Półka na mały Kontroler lub Tablet)

   -PRO Shelf PAD-02 (Półka na monitory lub Ruchome Głowy)

   -PRO Front Lower Panel (Osłona dolna)

   -PRO Led Lighting** (Listwa LED RGB z  kontrolerem DMX)

   -PRO TV Mount Kit (Mocowanie na telewizor – maksymalnie 70 cali)   *Personalizacja obejmuje wybór koloru produktu i umieszczenie na nim ustalonych grafik

   **Produkt dostępny wkrótce   Ten produkt jest chroniony prawem. Nieuprawnione powielanie jego konstrukcji i nieautoryzowane korzystanie z zawartych w nim technologii chronionych prawem patentowym jest niedozwolone. Humpter® Console PRO jest wykonany według wzoru przemysłowego nr: ID 005255742-0003, zgłoszonego do Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (EUIPO) w Alicante.

   HUMPTER

   Data sheet

   W zestawie
   Humpter® PRO MK2, Cup holder, Headphones holder
   Weight
   25
   Czas montażu
   4 minuty
   Color
   Midnight Black, Arctic White, Silver Grey
   Wymiary
   148 x 127 x 96 cm
   Materiały
   Aluminium (Rama), Stal (Blat)
   Andrzej Grubiński
   01/29/2020

   PRO MK2

   Od pół roku jestem posiadaczem stołu Pro MK2. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Stolik sprawuje się świetnie, przemyślany każdy element. Widać ,że robią to ludzie z branży, którzy wiedzą jak ułatwić nam pracę. Nawet moja żona, która jeździ pomagać mi na imprezach sama go przenosi i składa w kilka minut. Polecam w 100%. ps. dziękuje za fachową obsługę!

   • 2 out of 2 people found this review useful.
   Write your review

   Console PRO MK2

   Zadaliśmy sobie pytanie: Jakie cechy powinien posiadać profesjonalny stół DJ-ski? Odpowiedź jest prosta: Wysoką funkcjonalność, dużą mobilność, elegancki wygląd i najwyższą jakość wykonania.

   Write your review

   You might also like