Nagłośnienie Sceniczne 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Kolumny głośnikowe PreSonus StudioLive™ 312AI z technologią Active Integration to pierwsze, przystępne cenowo, aktywne systemy sceniczne o precyzyjnym brzmieniu monitorów studyjnych. Monitory StudioLive AI grają jak naprawdę potężny, głośny zestaw i z precyzją najlepszych, referencyjnych monitorów studyjnych.

  6 230,00 zł
 • Kolumny głośnikowe PreSonus StudioLive™ 315AI z technologią Active Integration to pierwsze, przystępne cenowo, aktywne systemy sceniczne o precyzyjnym brzmieniu monitorów studyjnych. Monitory StudioLive AI grają jak naprawdę potężny, głośny zestaw i z precyzją najlepszych, referencyjnych monitorów studyjnych. 

  7 065,00 zł
 • Kolumny głośnikowe PreSonus StudioLive™ 328AI z technologią Active Integration to pierwsze, przystępne cenowo, aktywne systemy sceniczne o precyzyjnym brzmieniu monitorów studyjnych. Monitory StudioLive AI grają jak naprawdę potężny, głośny zestaw i z precyzją najlepszych, referencyjnych monitorów studyjnych. 

  6 690,00 zł
 • StudioLive™ 18sAI - subwoofer z technologią Active Intergration. Z aktywnym subwooferem StudioLive™ 18sAI, zejdziesz naprawdę nisko, bo aż do 35 Hz [-6 dB]. Jeszcze lepsze jest to, że zamontowany w 18sAI 18-calowy głośnik ferrytowy przetwarza najniższe częstotliwości z precyzją dostępną tylko w monitorach studyjnych - jednak znacznie głośniej, [do poziomu...

  6 230,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów